Destek vermek için yandaki menüden eklentimizi blogunuza eklermisiniz ?

Salı, Temmuz 24, 2007

TÜRK BLOGCULARIN TOPLANDIĞI YENİ YER

Dostlar bu gün sizlere eminim sizlerinde hoşuna gidecek bir projeden bahsedeceğim. Ne zamandır sürekli yazılarını takip ve takdir ettiğim başarılı genç kardeşim Mert ULAŞ ‘a ait olan bu proje eminim sizlerin de ilgisini çekecek ve kısa sürede çok önemli bir oluşum haline gelecek sanıyorum. Bu projenin ANASAYFA ‘sındaki kendi tanıtım yazısını aynen aşağıda yayınlıyorum. Eğer sizlerde merak eder bu projeyi incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Mert ULAŞ ‘ a buradan böyle bir fikri bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Kaldı ki Nette benzer projeler acayip paralar kazanıyor ve de paralı. Bu proje ise herkese açık ve de beleş. Buraya bende katıldım sizlere de tavsiye ediyorum….

yazarlar.gifTürk Blog Yazarları nedir?


Türk Blog Yazarları blog yazan, üreten, düşünen, tartışan ve paylaşan insanlar için yaratılmış, Ning sistemi üzerine kurulu bir sosyal ağdır.

neden.gifNeden Türk Blog Yazarları?


Türk Blog Yazarlarında sizin gibi diğer türk blog yazarlarıyla tanışıp, mesajlaşabilir, arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Bunun dışında bloğunuzun tanıtımını yapabilir ve forum ...Türk Blog yazarları burada toplanıyor.sayfalarından sizin gibi blog yazan insanlar ile bloglar ve internet ile ilgili konularda tartışabilir, yardım alabilirsiniz. Kendi bloğunuzda (Blogger, Wordpress, Live spaces, vb.) yazdığınız son yazıları RSS bağlantınız sayesinde burada ki kişisel sayfanızda otomatik olarak tekrar yazmanıza gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz. Eğer podcast hazırlıyorsanız bunları Türk Blog Yazarlarına yükleyerek daha büyük bir dinleyici kitlesine ulaşabilirsiniz.

Hmm fena değilmiş başka neler yapabilirim?


Tüm bunların dışında kişisel sayfanızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz fotografı ekleyebilir, bilgisayarınızdan veya Youtube üzerinden istediğiniz videoyu buradaki kişisel sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

4 yorum:

Verze dedi ki...

fazla karisik gibi geldi bana ama deneyecegim

tosbaa dedi ki...

Üye oldum ama ne gibi bir faydası olacak çözemedim =)

Muzaffer dedi ki...

şöyle bir faydası olacak. Türkiyede bulunan birçok blog yazarıyla tanışma şansını yakalrsız. Bir muhabbet ortamı oluştururken aynı zamanda bloğun da tanınmış olur. Forum aktivitelerine katıl ne demek istediğimi anlarsın

memurdostu dedi ki...

Ben üye oldum. Sonra mailime onay kodu gibi bişey geldi. Sayfaya gittim bir form doldurmam gerekiyormuş. Baktım forma üye olurken doldurduğumun aynısı. Bunun üzerine aynı formu iki kez doldurmamak için vazgeçtim.